[ms_dropcap color=“#595959″ boxed=“no“ boxed_radius=“8″ class=““ id=““]M[/ms_dropcap]]iluji krásné věci, design a technologie. A možná víc, než si je užívat, je rád tvořím. Ve své dílně jsem pracoval na mnoha zajímavých projektech – od RC modelů, přes designový nábytek až po vytváření skříněk pro počítače. Další velký koníček je fotografování a tak se přirozeně nabízí fotit vlastní výtvory.

Tento web bych chtěl věnovat jednomu z větších projektů. Protože se také zabývám kompletní renovací a stavbou stylových kol do města (mnozí jim říkají retro kola), chtěl bych zde ukázat svoji práci a nabídnout renovovaná kola případným zájemcům. Po několika prvních kolech se totiž objevilo pár známých, kteří po Brně o okolí nyní na mých kolech jezdí, a sem tam se nějaký další zájemce objeví.

Vždy se snažím vyrobět kolo tak, aby bylo osobité, na míru pro konkrétního člověka. S tím souvisí i dobrá a intenzivní komunikace na sladění představ a možností. Rád používám přírodní prvky, proto u mých kol často najdete doplňky z kůže, dřeva, korku. Vím, že méně je více, a proto preferuji jednoduchý, čistý styl s prvky retro  a detaily z chromu. Nebráním se kombinovat staré, originální komponenty s novými součástkami, ale vždy tak, aby to vše k sobě ladilo. Považuji za důležité, aby kolo bylo jak praktické, tak na ježdění příjemné a bezpečné. Nakonec vznikne unikátní kolo, s kterým určitě budete vzbuzovat pozornost, kamkoliv pojedete.

Jsem si jistý, že kolo se dá na míru připravit pro kohokoliv, a tedy i přímo pro Vás! Proto pokud máte doma starší kolo (po babičce nebo dědovi…), nevyužitého favorita, skládačku apod., o kterém víte, že by se Vám líbilo na něm jezdit, ale už ho zasáhl zub času, tak se mi ozvěte a domluvíme se na možných řešeních přímo pro Vás. Ovšem pokud takové starší kolo nemáte, a chtěli byste na nějakém v tomto stylu jezdit, tak to taky není problém a určitě se mi ozvěte. Vždy mám po ruce nějaké volné rámy, řidítka, sedla a další zajímavé díly, ze kterých vaše unikátní kolo můžeme poskládat. Velmi rád to pro Vás udělám.